Dommernes adresser

Alle tilmeldte produkter skal mærkes med DBA 2023, registreringsnr. og sendes direkte til hver dommer i dommerpanelet samt mødeleder. 14 produkter i alt. Adresserne er følgende:

Anthony Aconis
Fireball A/S
Livjægergade 17
2100 København Ø
Mail: tony@fireball.dk
Tlf.: 35254400

Christina Skovbølling Haak
HAAK
Amaliegade 26, st. tv.
1256 København K
Mail: christinahaak@dadlnet.dk
Tlf.: 26332734

Elisabeth Tangen Olesen
Mosekæret 6
2880 Bagsværd
Mail: Elisabeth.Olesen@icloud.com
Tlf.: 40525440

Esben Hougaard, Magasin
Øresundsvej 134b, 2. sal.
2300 København S
Mail: Esben.Hougaard@magasin.dk
Tlf.: 26153686

Lahme Aps
Att.: Julia Lahme
Jens Kofods Gade 1, st. tv
1268 København K
Mail: julia@lahme.dk
Tlf.: 27581977

A-apoteket
Att: Lars Holm Jensen
Venlighedsvej 6
2970 Hørsholm
Mail: lhj@a-apoteket.dk
Tlf.: 20108476

Mugshot
Mike Nielsen
​​Herluf Trolles Gade 26 A
1052 København K
Mail: mugshot@mugshot-hair.dk
Tlf.: 60838751

Fagbladet Kosmetik ApS
Att.: Nina H. Kluge
Sommervej 13
2920 Charlottenlund
Mail: nina@fagbladetkosmetik.dk
Tlf.: 61684180

Nina Larsen
Strandgade 26, 2. sal
1401 København K
Mail: ninalarsenartist@gmail.com
Tlf.: 20129622

Randi Linde Sørensen, Matas
Delta Park 20, 9 th.
2665 Vallensbæk Strand
Mail: BC13750@matas.dk
Tlf.: 28701408

Sara Lorentsen
Sara Lorentsen Skin Expert ApS
Worsaaesgade 10, st.
7100 Vejle
Mail: info@saralorentsen.com
Tlf.: 28896611

Sofie Dolva, CIFF
Vesterbrogade 83, 1. th.
1620 København V
Mail: ANDO@ciff.dk
Tlf.: 21364205

Trine Kjær
Fredensvej 17
2920 Charlottenlund
Mail: trine@trineswardrobe.dk
Tlf.: 23442455

Anne-Dorte Mathiesen
Danish Beauty Award / MØDELEDER
Blomstermarken 25
3060 Espergærde
mail: adm@danishbeautyaward.dk
Tlf.: 22912476

Download adresseark som pdf her

TILMELD NYHEDSBREV

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og bliv opdateret om nyheder vedrørende Danish Beauty Award
x